Blog Yazıları

Jartiyer Nedir? Nasıl Giyilir?

Jartiyer, genellikle çorapları ve çorapları tutmak için bacağın etrafına giyilen bir kumaş banttır. 2 çeşit jartiyer vardır: biri baldırın ortasına giyilen, diğeri baldırın üstüne giyilen. Alt jartiyer genellikle elastik çorap jartiyer veya horoz halkası gibi bir iç çamaşırına takılır. Bir çorabın düşmesini önlemek için daha yüksek bir jartiyer (dizin hemen üstüne giymek için) giyilir.

Jartiyer, çoraplarınızı akşamın sonuna kadar yerinde tutan bir iç çamaşırı parçasıdır. Nerede olmasını istediğinize bağlı olarak, uyluğun üst kısmına veya çok daha yükseğe takılabilir.

Orta çağda çok popülerdi ve şimdi hala çorapları veya çorapları yerinde tutmak için kullanılıyordu. Geleneksel olarak, erkek ve kadın jartiyerleri arasında çok farklı olmayan elastik veya dantelden yapılabilir. Jartiyerli çorapları takmak için klips veya kanca takmanız gerekmediğinden genellikle çıkarmak ve takmak daha kolaydır.

Birçok insan jartiyerin sadece süslü bir iç çamaşırı parçası olduğunu varsayar.

Jartiyer, bir kadının gardırobunda olmazsa olmazlarındandır. Kaliteli ve şık bir jartiyer seçmek kadınlar için bazen zoe olabilir işte bu zorluğu aşmak için doğru adrestesiniz. Gloomy Moda tasarımcıları bütün yıl boyunca kendilerini kadınların vazgeçemeyeceği tasarımları hazırlamakla geçirmektedir. Sizde bu birbirinden eşsiz ve gardroptaki koleksyonlarınıza ekleyeceğiniz Jartiyerleri incelemek için Jatiyer Takımları kategorimizi inceleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir